neverland
07 دی 1401 - 13:05

انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات به مشهد

مشهد ـ فرمانده انتظامی مشهد از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات به مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه فرماندهی انتظامی مشهد در یک اقدام اطلاعاتی به خبری مبنی بر قاچاق اسلحه و مهمات به مشهد دست یافتند.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: پلیس در این عملیات ضربتی با تحقیقات گسترده ۴ متهم مرتبط با قاچاق اسلحه را شناسایی و پس از ردزنی‌های دقیق مشخص شد این افراد با یک دستگاه خودروی سواری از شمال کشور به مقصد مشهد در حرکت هستند.

وی افزود: مأموران انتظامی با کنترل و مراقبت‌های پوششی متهمان را حوالی مشهد در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

نگهبان افزود: پلیس در این عملیات ضربتی ۷ قبضه اسلحه ساچمه‌ای، ۸ فشنگ ساچمه‌ای، یک قبضه قنداق وینچستر و یک قبضه شمشیر را کشف کرد. تحقیقات درباره این پرونده با دستورات تخصصی مقام قضائی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: پلیس در این عملیات ضربتی با تحقیقات گسترده ۴ متهم مرتبط با قاچاق اسلحه را شناسایی و پس از ردزنی‌های دقیق مشخص شد این افراد با یک دستگاه خودروی سواری از شمال کشور به مقصد مشهد در حرکت هستند.

وی افزود: مأموران انتظامی با کنترل و مراقبت‌های پوششی متهمان را حوالی مشهد در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

نگهبان اظهار کرد: پلیس در این عملیات ضربتی ۷ قبضه اسلحه ساچمه‌ای، ۸ فشنگ ساچمه‌ای، یک قبضه قنداق وینچستر و یک قبضه شمشیر را کشف کرد. تحقیقات درباره این پرونده با دستورات تخصصی مقام قضائی ادامه دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 940316