neverland
04 بهمن 1401 - 17:02

برخورد سرویس مدرسه با تیر چراغ‌برق در نیشابور ۶ مصدوم بر جای گذاشت

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: براثر برخورد یک دستگاه خودرو پراید که به‌عنوان سرویس مدرسه فعالیت می‌کرد با تیر چراغ‌برق در نیشابور، ۶ سرنشین این خودرو مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، ابوالفضل رفیعی اظهار کرد: ساعت ۱۲ و ۵۴ دقیقه امروز در کیلومتر ۴۰ جاده نیشابور - سبزوار در بخش میان جلگه و نزدیک به روستای شهرآباد یک دستگاه خودروی پراید که به‌عنوان سرویس مدرسه فعالیت می‌کرد با چراغ‌برق برخورد می‌کند که بلافاصله پس از اطلاع نجاتگران به موقعیت اعزام شدند.

وی ادامه داد: چهار دانش‌آموز سرنشین خودرو، زن راننده و کودک زیر ۶ سال وی مصدومان این حادثه هستند که نجاتگران پس از تثبیت صحنه و ارائه امداد و کمک‌های اولیه به مصدومان، سه مصدوم را با بالگرد و سه مصدوم را با خودرو اورژانس به نزدیک‌ترین مراکز درمانی انتقال دادند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: همه دانش‌آموزان سرنشین این خودرو دچار آسیب و جراحت دست، گردن، کتف و پا شده‌اند و حال فرزند راننده به دلیل شدت برخورد وخیم اعلام‌شده است.

روز گذشته نیز در حادثه دیگری براثر تصادف یک دستگاه تریلر با سرویس مدرسه در بلوار پیامبر اعظم(ص) مشهد، چهار دانش‌آموز مصدوم شدند و یک دانش‌آموز براثر شدت تصادف جان باخت.

پایان پیام/۷۰۰۴۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 995442